Boisz się, że zdrowa dieta to liczenie kalorii i wyrzeczenia? Niepotrzebnie

Pani Grażyna zrzuciła 6 kilogramów
Pani Grażyna zrzuciła 6 kilogramów | fot. Projekt Zdrowie Lublin

Dieta taka jak opisana powyżej, jest najprostszą drogą do efektu JOJO. Potwierdzić to może Pani Grażyna która, pomimo że nigdy nie była osobą otyłą, jednak od czasu menopauzy borykała się z lekką nadwagą.

Próbowała sobie z nią radzić przy pomocy różnych diet znalezionych w czasopismach i Internecie — wymagały one jednak wielu wyrzeczeń i dopiero spotkanie z wykwalifikowanym dietetykiem przyniosło zadowalające rezultaty.

Czy ciężko było się Pani przekonać do wizyty w gabinecie dietetycznym?

Pani Grażyna: Oj ciężko, teraz mogę powiedzieć, że był to proces, który trwał lata. Nie umiałam się przełamać i przyznać przed kimś innym niż ekranem komputera, że mam problem z nadwagą, a przecież było to tylko kilka zbędnych kilogramów. Ponadto to, że udałam się na wizytę oznacza, że dbam o siebie i świadomie podchodzę do swojego zdrowia. Teraz żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłam.

Jak przebiegła wizyta?

Pani Grażyna: Totalnie bezstresowo, wykonaliśmy badania — analizę składu ciała. Uważam, że dowiedziałam się bardzo dużo na tym spotkaniu, poznałam zasady żywienia, które wprowadziłam na stałe do swojego stylu życia i stosuję do teraz, podobała mi się również niezobowiązująca atmosfera w trakcie wizyty.

A jakie były rezultaty?

Pani Grażyna: Według mnie zachwycające. Po trzech miesiącach byłam pod wrażeniem rezultatów i zapamiętam te liczby do końca życia – a nie tak jak wcześniej, czyli do wystąpienia kolejnego efektu JOJO :)! Dzięki decyzji o odwiedzeniu gabinetu dietetycznego, w trzy miesiące schudłam 6 kg – to 2 kg na miesiąc, jeden na dwa tygodnie. Może mniej niż obiecują internetowe diety cud, ale dla mnie liczy się również jakość rezultatu oraz jego stałość, a także wiedza, jaką posiadłam w trakcie moich wizyt. Co więcej, w talii straciłam 5, a w biodrach 9 cm – dodam jeszcze, że mam 62 lata i o co najmniej 10 lat za późno zgłosiłam się na pierwszą wizytę, ponieważ moje problemy z nadwagą zaczęły się już w momencie menopauzy.

Zapraszamy na stronę internetową oraz fanpage gabinetu Projekt Zdrowie Lublin. Gabinet zatrudnia wykwalifikowanego dietetyka, prowadzi diety zarówno dla osób z nadwagą, kobiet w ciąży, jak i dla osób chcących dowiedzieć się więcej na temat zdrowego żywienia.

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Ametystowa 16
20-576 Lublin

tel. 512 575 156

e-mail: lublin@projektzdrowie.info

lublin.projektzdrowie.info

Dietetyk Aneta Korniluk
Dietetyk Aneta Korniluk

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.