Blisko kilogram amfetaminy w zamrażarce. 24-latka trafiła do aresztu

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Prawie kilogram amfetaminy ukryła w zamrażarce 24-letnia mieszkanka gminy Łuków. Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli również mefedron. Kobiecie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Łukowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 24-latka z gminy Łuków może mieć w mieszkaniu narkotyki.

Ustalenia policjantów potwierdziły się. Podczas przeszukania domu funkcjonariusze odnaleźli ukryte w szufladzie zamrażarki worki foliowe, w których była zapakowana sproszkowana substancja.

Amfetamina i mefedron ukryty w zamrażarce | fot. KPP Łuków

Po sprawdzeniu okazało się, że było to prawie kilogram amfetaminy i blisko 30 gramów mefedronu. 24-latka już usłyszała zarzuty” – mówi asp. szt. Marcin Józwik, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Teraz 24-latce grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wczoraj sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec podejrzanej trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Policjanci zatrzymali 24-letnią mieszkankę gminy Łuków | fot. KPP Łuków

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.