Blinkee podsumowuje sezon. Skutery wrócą na ulice Lublina wiosną

skuter shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Ponad 20 000 wypożyczeń, 100 000 przejechanych kilometrów i blisko 12 ton zaoszczędzonego dwutlenku węgla. Blinkee podsumowuje zakończony sezon w Lublinie.

Chodzi o wypożyczalnię miejskich skuterów firmy Blinkee, która działa od 15 kwietnia w naszym mieście. Do wypożyczenia charakterystycznego białego skutera potrzebna jest tylko specjalna aplikacja.

Mieszkańcy Lublina skuterami Blinkee przejechali ponad 100 tys. kilometrów i wypożyczyli ponad 20 tys. razy. Według właściciela średni czas przejazdu wyniósł około 11 minut. Jako, że są to skutery elektryczne to udało się zaoszczędzić blisko 12 ton dwutlenku węgla, który w przypadku spalinowych silników trafiłby do powietrza.

Miejskie skutery wrócą na ulice Lublina wiosną.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.