Biuro Strefy Płatnego Parkowania zmienia lokalizację

Parkomat w Strefie Płatnego Parkowania w Lublinie
Parkomat w Strefie Płatnego Parkowania w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Ważna informacja dla mieszkańców Lublina – Biuro Strefy Płatnego Parkowania zmienia swoją siedzibę. Od 1 czerwca wszystkie sprawy będą załatwiane w nowym miejscu.

Nowa lokalizacja Biura Strefy Płatnego Parkowania Lublin

Od 1 czerwca Biuro Stefy Płatnego Parkowania przeniesie się z ul. Chopina 18 na ul. Wschodnią 6. Biuro czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.30. Kontakt telefoniczny będzie możliwy pod numerem 81 503 21 38.

Poza sprawami dotyczącymi mandatów za nieopłacony parking lub ewentualnie odwołań od tych mandatów, w biurze można m.in. załatwić kwestie związane z abonamentami na parkowanie lub wydzielenia zastrzeżonego miejsca postojowego, czyli tzw. koperty.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.