Biłgoraj: wykoleiły się dwa wagony towarowe

68 117969

Na stacji kolejowej w Biłgoraju wykoleiły się dwa wagony pociągu towarowego relacji Jaszczów-Połaniec. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

Do zdarzenia doszło minionej nocy około godziny 00:30 na stacji kolejowej w Biłgoraju na wysokości ul. Drogi Straceń. Doszło tam do wykolejenia dwóch wagonów towarowych składu kolejowego relacji Jaszczów-Połaniec. – Na chwilę obecną trwa szacowanie strat. Uszkodzeniu uległy wagony i torowisko – informuje sierż. szt. Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

 

Jak ustalili policjanci zarówno dróżnik 29-letni mieszkaniec gminy Harasiuki jak i 44-letni maszynista pociągu mieszkaniec Chełma byli trzeźwi. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia i okoliczności przyczyn zdarzenia.

344 117988

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.