Biłgoraj: Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą

kogut policyjny noc 10

Policjanci drogówki w trakcie patrolu zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który jadąc oplem nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Po pościgu został zatrzymany.

 

W czwartek tuż po 16 tej policjanci w trakcie patrolu podległego rejonu zauważyli pojazd marki Opel, którego kierujący jechał tzw. „wężykiem”. Z uwagi na podejrzenie mundurowych, że kierujący może znajdować się pod działaniem alkoholu postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej.

 

Po podaniu sygnałów do zatrzymania kierowca opla postanowił przyśpieszyć i rozpoczął ucieczkę. Mundurowi ruszyli w pościg, który trwał przez kilka sąsiadujących z sobą miejscowości. Po kilkunastu kilometrowym pościgu kierowca opla został zatrzymany.

 

Jak się okazało był to 22-letni mieszkaniec gminy Wysokie. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd. Ponadto mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów wymaganych podczas kontroli drogowej. Teraz 22 latek odpowie przed sądem.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.