Bilety na UEFA Euro U21 2017 jak ciepłe bułeczki. Brak już biletów na mecz inauguracyjny

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Mimo, że sprzedaż została uruchomiona po północy, to niespełna dwie godziny od startu już nie było mowy o wolnych biletach na mecz inauguracyjny Polska – Słowacja na Arenie Lublin.

 

Dziś ruszyła sprzedaż biletów na wielką imprezę sportową, która odbędzie się w czerwcu tego roku. W meczu otwarcia reprezentacja Polski zmierzy się ze Słowacją. Na Arenie Lublin zasiądzie 15,5 tys., kibiców, jednak by tak się stało, trzeba najpierw zakupić wejściówki. A ich już brak…

 

Niespełna dwie godziny od uruchomienia sprzedaży, wszystkie bilety na mecz inauguracyjny w Lublinie zostały wyprzedane. Bilety na pozostałe spotkania można zakupić za za pośrednictwem strony internetowej bilety.u21poland.com.

 

Ceny biletów:

  1. kategoria: 25 zł (mecze grupowe), 30 zł (półfinały), 40 zł (finał)
  2. kategoria: 15 zł (mecze grupowe), 20 zł (półfinały), 30 zł (finał)

 

Przypominamy, że w Lublinie odbędzie się inauguracja i oficjalny mecz otwarcia turnieju – 16 czerwca na Arenie Lublin Polska zagra ze Słowacją. 19 czerwca Reprezentacja Polski zmierzy się na lubelskim stadionie ze Szwecją, a 22 czerwca w Lublinie zostanie rozegrany mecz Słowacja – Szwecja.

 

Czytaj także: UEFA Euro U21. Polska – Słowacja w Lublinie. Bilety tylko u koników z ogromną przebitką!

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.