UEFA Euro U21. Polska – Słowacja w Lublinie. Bilety tylko u koników z ogromną przebitką!

Stadion Arena Lublin w Lublinie UEFA EURO U21
Stadion Arena Lublin | fot. MOSiR

Kilkadziesiąt tysięcy biletów na mecze piłkarskiej reprezentacji Polski ze Słowacją i Szwecją rozeszło się w kilka godzin. Teraz bilety mają już tylko „koniki” i sprzedają ze znaczną przebitką.

 

Sprzedaż biletów na mecze Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 wystartowały 21 lutego po godzinie 1:00. Wejściówki na mecz otwarcia, który odbędzie się 16 lutego na Arenie Lublin rozeszły się z niespełna godzinę od startu sprzedaży. Tak samo z meczem Polska – Szwecja w Lublinie, tu również nie ma już biletów.

 

Od rana bilety możemy kupić, tylko że od „koników” i oczywiście znacznie drożej. Bez większych problemów w sieci można znaleźć strony internetowe, na których trwa sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Bilety na mecz ze Słowacją na Arenie Lublin kosztowały 15 zł, 20 zł, 25 zł, 30 zł i 40 zł w zależności od sektora. Takie same ceny obowiązywały na mecz ze Szwecją.

 

Dziś za najtańsze bilety na mecz w Lublinie „koniki” chcą 95 zł. Z kolei za bilet w dobrych miejscach trzeba zapłacić aż 300-350 zł. Przypomnijmy, że na mecz ze Słowacją i Szwecją łącznie do sprzedaży zostało przekazanych prawie 20 000 biletów.

 

Proceder wygląda tak: „koniki” wykupują bilety. Jeden użytkownik może kupić 8 biletów. Każdy bilet jest imienny, dlatego kibic, finalizując zakup biletów, musi do każdej wejściówki dopisać konkretne dane osobowe. „Koniki” zwykle wpisują dane swoich znajomych bądź rodziny. I potem sprzedają takie bilety. Koniki często pracują w kilkuosobowych grupach. Dzięki temu mogą oferować kilkadziesiąt biletów na różne sektory, w różnych cenach.

 

Kupując bilet na mecz z niewiadomego źródła kibic może narazić się na poważne straty. Na bramkach wyrywkowo sprawdzana jest zgodność danych. Jeśli coś jest nie tak, osoba nie zostanie wpuszczona na stadion.

 

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. niestety ale taka jest prawda, chciałem kupić dziś bilet ok 11 i niestety nie było już możliwości, Powinni wprowadzić jakiś inny sposób zamówień

  2. Chore moje dziecko ma urodziny i jako prezent obiecałam mu bilety na mecz,niestety przez pazerność ludzka będzie wielkie rozczarowanie

  3. I bardzo dobrze wytępić ten proceder. Po to są bilety imienne aby zachować porządek. Kibic z takim biletem od konkaczęsto zachowuje anonimowość i może wejść osoba mająca zakaz stadionowy.