Bił po głowie i podduszał swoją ciotkę. 33-latek ugryzł jednego z funkcjonariuszy

znęcał się
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Do tymczasowego aresztu trafił 33-latek z Lublina. Mężczyzna w środku nocy wszedł do mieszkania swojej ciotki, gdzie dopuścił się rozboju na 32-latce. Kobieta była bita po głowie i duszona.

Zaatakował w środku nocy swoją ciotkę

Do zdarzenia doszło w środę (14.07) na terenie Lublina. Do mieszkania 32-latki w nocy przyszedł 33-latek, który zaczął wyganiać kobietę z mieszkania i domagać się portfela ciotki. Gdy spotkał się z odmową, zaatakował pokrzywdzoną, bijąc ją pięścią po głowie oraz podduszając. 32-latka zdołała uciec.

Mężczyzna znalazł w mieszkaniu portfel z pieniędzmi i dokumentami. Przed blokiem ponownie spotkał 32-latkę, która czekała na taksówkę. Kobieta drugi raz została pobita i okradziona z 50 złotych, które miała przy sobie. Kobieta zgłosiła ten fakt na policję.

Policjanci z 1. komisariatu od razu rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Mężczyzna został namierzony w piątek na terenie Lublina. W trakcie zatrzymania był agresywny i ugryzł jednego z funkcjonariuszy.

33-latek usłyszał zarzuty rozboju oraz naruszenia nietykalności cielesnej policjanta. Dodatkowo operacyjni udowodnili mu kilkanaście włamań. Na wniosek śledczych sąd aresztował go na 3 miesiące. 33-latkowi grozi do 12 lat więzienia.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.