Biesiadki: Śmiertelnie potrącił pieszą i uciekł z miejsca wypadku. Sprawca porusza się Audi

68 112685

Według wstępnych ustaleń policji sprawca poruszał się samochodem marki audi. Po potrąceniu pieszej odjechał z miejsca wypadku. Trwają poszukiwania sprawcy.

 

Wczoraj po godzinie 21 policjanci łęczyńskiej komendy zostali wezwani do potrącenia na drodze wojewódzkiej W-829 w miejscowości Biesiadki. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń kierujący nieustalonym dotąd pojazdem potrącił będącą na jezdni 36-letnią kobietę. Poniosła ona śmierć na miejscu.

 

Kierujący samochodem uciekł z miejsca wypadku nie udzielając kobiecie pomocy. Z ustaleń policji wynika, że sprawca mógł poruszać się samochodem marki Audi ponieważ na miejscu wypadku zabezpieczono elementy przedniej atrapy takiego samochodu.

 

Oględziny miejsca zdarzenia były wykonywane z udziałem prokuratora oraz biegłych z zakresu medycyny sądowej i wypadków drogowych. Prowadzone były do godzin porannych.

 

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i jednocześnie apelują do świadków. Jeśli ktoś widział zdarzenie, lub wie kim może być sprawca proszony jest o przekazanie informacji do Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej bezpośrednio lub telefonicznie pod numerem telefonu 997 lub (81) 752-72-10.

fot. policja

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.