Bieg Niepodległości nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie

CITY TRAIL Lublin 3
Bieg Niepodległości nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie | fot. Piotr Dymus

11 listopada ścieżki nad Zalewem Zemborzyckim wypełnią biegacze startujący w Biegu Niepodległości organizowanym w ramach przełajowego cyklu CITY TRAIL.

CITY TRAIL Bieg Niepodległości odbędzie się w Lublinie po raz drugi. Trasa biegu nad Zalewem Zemborzyckim liczy 5 km. Będzie to impreza z wyjątkową otoczką – na starcie z głośników popłynie Rota.

– W ubiegłym roku w Lublinie zorganizowaliśmy nasz pierwszy bieg z okazji Święta Niepodległości. W tym roku postanowiliśmy powtórzyć imprezę – mówi Piotr Książkiewicz, organizator CITY TRAIL.

Osoby, które zapiszą się do biegu przez internet i wybiorą opcję z pamiątkowym medalem zapłacą za start 30 zł. Rejestracja będzie możliwa również w dniu zawodów, ale już bez opcji otrzymania medalu.

Harmonogram imprezy wygląda następująco: o godz. 8:30 zaczyna pracę biuro zawodów, od 9:30 będą trwały biegi dla dzieci, a o 11:11 wystartuje bieg główny na 5 km.

Biegowe miasteczko będzie zlokalizowane na polanie nad Zalewem Zemborzyckim w okolicy Kempingu Dąbrowa. Pięć najszybszych zawodniczek oraz pięciu najszybszych biegaczy otrzyma po biegu nagrody i pamiątkowe statuetki.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.