Biedronka wydłuża godziny otwarcia przed Bożym Ciałem. Do której godziny otwarte sklepy?

sklep biedronka kasa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Biedronka

W jakich godzinach otwarte sklepy Biedronka przed długim czerwcowym weekendem? Czy będzie można zrobić zakupy w Boże Ciało? Biedronka wydłuża godziny pracy sklepów.

Przed długim czerwcowym weekendem Biedronka wprowadza zmiany w godzinach otwarcia sklepów – wydłuża je. W środę 10 czerwca 2000 placówek sieci Biedronka będzie otwarte od godz. 5 lub 6 do 23.30. Dodatkowo 135 sklepów pozostanie otwartych całą dobę od wtorkowego poranka do godz. 23:30 w środę.

W czwartek 11 czerwca, w Boże Ciało, sklepy Biedronka będą nieczynne. W piątek i sobotę 12 i 13.06 placówki sieci Biedronka będą działać jak w zwykłe dni robocze.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.