Biedronka wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. W sklepach powstaną toalety

sklep biedronka
Biedronka

Biedronka zapowiada budowę toalet dla klientów we wszystkich swoich nowych i tych modernizowanych sklepach. Pracownicy dopytują kto będzie tam sprzątał, bo oni nie mają zamiaru.

Biedronka zamontuje toalety dla klientów w swoich nowych sklepach

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka, zapowiedział zmiany w sklepach w całym kraju. We wszystkich nowych sklepach pojawią się toalety. Gdzie tylko będzie taka możliwość, zostaną one urządzone w ramach modernizacji obecnych sklepów.

Robimy wszystko, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i by coraz więcej sklepów naszej sieci posiadało ogólnodostępne toalety. Niemniej jednak, większość z ponad 2900 sklepów sieci Biedronka mieści się w istniejących budynkach, w których toalet nie było. Infrastruktura tych obiektów, wynika z wcześniej wydanych prawomocnych pozwoleń na budowę i użytkowanie obiektu” – wyjaśnia Jan Kołodyński z biura prasowego Jeronimo Martins Polska S.A. w rozmowie z portalem NaszaMława.pl.

Dodał, że sieć „umieszcza ogólnodostępne toalety w nowo wybudowanych sklepach, a także w dotychczasowych lokalizacjach przy okazji sukcesywnie prowadzonych gruntownych modernizacji naszych obiektów”.

O pomysł budowy toalet w sklepach sieci Biedronka postanowiliśmy zapytać jedną z pracownic. – „Jestem jak najbardziej za, o ile zostanie wynajęta do tego zewnętrzna firma, która będzie odpowiadała za czystość w tych toaletach. Każdy dobrze wie, że w publicznych toaletach jest jeden wielki syf, ludzie nie potrafią uszanować. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy my jako pracownicy sklepu musieli tam sprzątać, a później iść np. wypiekać pieczywo czy wykładać towar” – komentuje jedna z pracownic.

Na instalowanie toalet w nowych i modernizowanych sklepach zdecydował się również największy rywal Biedronki – niemiecka sieć Lidl. Tu toalety mają być wyposażone w w przewijak dla niemowląt oraz są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Czytaj także: Biedronka poszukuje pracowników. Ile można zarobić? Jakie są wymagania?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.