Biedronka w Wigilię 2022. Godziny otwarcia Biedronki 24 grudnia

Biedronka przy ul. Bolesława Prusa 8 w Lublinie
Biedronka przy ul. Bolesława Prusa 8 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Godziny otwarcia Biedronki w Wigilię 2022. Do której godziny otwarte Biedronki 24 grudnia? W tym materiale dowiesz się, w jakich godzinach sklepy Biedronka będą czynne w sobotę, 24 grudnia.

Biedronka Wigilia godziny otwarcia

Sklepy sieci Biedronka w Wigilię 24 grudnia 2022 będą otwarte znacznie krócej niż zazwyczaj. Jest to spowodowane obowiązującymi przepisami. Reguluje to ustawa z 10 stycznia 2018 roku o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni. Oznacza to, że pracownicy sklepów przebywać mogą w pracy do godziny 14:00.

Sklepy sieci Biedronka tego dnia będą czynne krócej. W Wigilię 24 grudnia zakupy w Biedronce będzie można zrobić do godziny 13:00. 25 i 26 grudnia (niedziela i poniedziałek), a także 1 stycznia 2023 r. (niedziela) wszystkie sklepy sieci Biedronka będą nieczynne.

Biedronka w Wigilię 24 grudnia czynna do godziny 13:00.

POWIĄZANE:

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.