Biedronka w Niedrzwicy Dużej. Wiemy, kiedy otwarcie nowego sklepu

IMG 20190807 101537
Biedronka w Niedrzwicy Dużej | fot. Dominik Wąsik

Powoli dobiegają końca prace przy budowie nowego sklepu sieci Biedronka w Niedrzwicy Dużej, przy drodze krajowej nr 19. Jak udało nam się dowiedzieć, otwarcie zaplanowane jest na…

AktualizacjaOtwarcie Biedronki w Niedrzwicy Dużej. Wiemy, kiedy je zaplanowano

Już za nieco ponad miesiąc mieszkańcy Niedrzwicy Dużej oraz okolic będą mogli zrobić zakupy w zupełnie nowym sklepie. Długo wyczekiwana Biedronka powstaje na działce przy ul. Lubelskiej, za numerem posesji nr 61 w kierunku Lublina. Sama sieć sklepów Jeronimo Martins przez długi czas nie potwierdzała swojej kolejnej inwestycji.

Otwarcie sklepu Biedronka w Niedrzwicy Dużej planowane jest na koniec września. Szczegóły dotyczące tej placówki będziemy mogli przekazać bliżej terminu jej otwarcia” – czytamy w odpowiedzi nadesłane przez biuro prasowe Jeronimo Martins, właściciela sieci Biedronka.

Na placu budowy powoli dobiegają końca prace przy budowie nowoczesnego obiektu. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy będzie to Biedronka zaprojektowana według formatu 2.0.

Dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom placówka będzie przyjazna dla środowiska. W sklepie zastosowane zostanie oświetlenie LED, a urządzenia chłodnicze będą wykorzystywać ekologiczne gazy, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology”), zaś w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.