Otwarcie Biedronki w Niedrzwicy Dużej. Wiemy, kiedy je zaplanowano

Biedronka w Niedrzwicy Dużej | fot. Dominik Wąsik

Jeszcze w październiku nastąpi otwarcie Biedronki w Niedrzwicy Dużej przy drodze krajowej nr 19. Prace przy budowie sklepu dobiegają końca.

Otwarcie sklepu Biedronka w Niedrzwicy Dużej przy ul. Lubelskiej planowane jest na środę, 30 października. Więcej informacji na temat tego sklepu i promocji przygotowanych z okazji otwarcia Biedronki przekażemy bliżej tej daty” – informuje biuro prasowe sieci Biedronka.

Dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom placówka będzie przyjazna dla środowiska. W sklepie zostało oświetlenie LED, a urządzenia chłodnicze wykorzystują ekologiczne gazy, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology”), zaś w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Trenuję już od kwartału biegi przełajowe wzdłuż alejek, dokładnie zapoznałem się z topografią sklepu. Jedyny dylemat jaki mam to jak ubrać się na otwarcie – w garnitur (wszak to najważniejsze wydarzenie kulturalne w Niedrzwicy w ostatnim pięcioleciu), czy jednak na sportowo – w dres, który wszak daje +10 do prędkości poruszania się w alejkach, co przecież wprost przełoży się na ilość zdobytych towarów w superpromocjach – balony, pączki, a może i zimowa bielizna…
    Już dzisiaj po południu rozbijam namiot bezpośrednio przy wejściu…