Biedronka w Lublinie nieczynna. Tu dziś zakupów nie zrobisz. „Awaria sklepu, przepraszamy”

Awaria w sklepie Biedronka przy ul. Zamojskiej
Awaria w sklepie Biedronka przy ul. Zamojskiej | fot. Damian Chmielewski

Klientów sklepu Biedronka przy ul. Zamojskiej w Lublinie witają zamknięte drzwi i pomarańczowa kartka informująca o awarii sklepu. Jak długo sklep będzie zamknięty? Sprawdź poniżej.

Zamknięty sklep Biedronka

Jeżeli planujecie zrobić dziś (2.06) zakupy w Biedronce przy ul. Zamojskiej 26 w Lublinie, to musicie liczyć się z tym, że tak jak wielu klientów, odbijecie się od drzwi. Wszystko przez awarię, która ma obecnie miejsce w tym sklepie. Kierownictwo sklepu nie ujawnia, co jest przyczyną awarii, która spowodowała tymczasowe zamknięcie placówki.

Biuro Obsługi Klienta sieci Biedronka również nie posiada żadnych informacji o w/w awarii oraz jak długo sklep będzie zamknięty. Na infolinii zasugerowali zrobienie zakupów w innych sklepie sieci. Najbliższy znajduje się na przy ul. Wolskiej 8a oraz w CH VIVO Lublin przy al. Unii Lubelskiej 2.

Wysłaliśmy zapytanie do biura prasowego sieci Biedronka, czekamy na odpowiedź.

Aktualizacja

Do awarii w sklepie doszło w czwartek (1.06) około godz. 12. Z naszych ustaleń doszło do paraliżu całego systemu sklepu, nie działały kasy. Awaria została już usunięta, a sklep został ponownie otwarty w piątek (2.06) po godz. 12.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.