Biedronka rozdaje Swojaki za darmo! Co trzeba zrobić, aby dostać darmową maskotkę?

Gang Swojaków w Biedronce. Do kiedy można zbierać naklejki?
Gang Swojaków w Biedronce | fot. Dominik Wąsik

W dniach 6-8 grudnia robiąc zakupy za minimum 99 zł w Biedronce można dostać maskotkę Swojaka za darmo. To ostatnia okazja na zdobycie maskotki Gang Swojaków.

Od 26 sierpnia w akcji lojalnościowej Gang Swojaków w Biedronce pojawiło się sześć maskotek: bocian Bolek, żółw Zenek, sikorka Sonia, raczek Romek, meduza Milena, wiewiórka Wiola, żubr, sóweczka, wilk, morświn, jeż i ryś. By otrzymać Magicznego Swojaka trzeba było zdobyć 80 naklejek. Natomiast Zagrożone Swojaki były do odebrania za 60 naklejek. Naklejki można było zbierać do 20 listopada, natomiast odebrać Swojaki i książki do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Swojak za darmo w Biedronce

Biedronka przygotowała specjalną promocję dla osób, którym nie udało się uzbierać pełnego albumu naklejek przed czasem. W dniach 6-8 grudnia będzie okazja odebrać maskotkę Swojaka zupełnie za darmo! Wystarczy w tym czasie zrobić zakupy w Biedronce za minimum 99 zł, aby odebrać dowolną maskotkę Swojaka gratis do zakupów.

Za każde wydane 99 zł w dniach 6-8 grudnia należy się jedna maskotka. W kwotę 99 złotych nie wlicza się cena Swojaka, ani papierosy, alkohol, doładowania oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

W czasie trwania akcji promocyjnej uczestnik może dokonać wielokrotnego zakupu promocyjnego z rabatem na przykład:

  • za 98,99 zł – nie przysługuje Swojak z rabatem 100%;
  • za 99 zł – jeden Swojak z rabatem 100%;
  • za 120 zł – jeden Swojak z rabatem 100%;
  • za 198 zł – dwa Swojaki z rabatem 100%;
  • za 256 zł – dwa Swojaki z rabatem 100%;
  • za 296 zł – trzy Swojaki z rabatem 100%;
  • za 315 zł – trzy Swojaki z rabatem 100%.

Zobacz także: Gang Swojaków. Klienci Biedronki oburzeni. Brak maskotek w sklepach. Będą nowe dostawy?

Swojak za darmo w Biedronce 6-8 grudnia
Swojak za darmo w Biedronce 6-8 grudnia

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Od 15 listopada do 1 grudnia jeździłem do 3 najbliższych sklepów żeby wymienić 2 pełne książeczki dla syna. W żadnej nie było tych maskotek. Książeczki straciły ważność… Teraz to Biedronko możesz się nimi podetrzeć. 😉