Gang Swojaków. Klienci Biedronki oburzeni. Brak maskotek w sklepach. Będą nowe dostawy?

Gang Swojaków w Biedronce. Do kiedy można zbierać naklejki?
Gang Swojaków w Biedronce | fot. Dominik Wąsik

Akcja lojalnościowa Gang Swojaków w Biedronce spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Do tego stopnia, że limit maskotek został wyczerpany. Teraz klienci są oburzeni, bo wciąż mają naklejki, których nie mogą wymienić na pluszaki.

Do kiedy Gang Swojaków?

Pierwsza maskotka z Gangu Swojaków trafiła w ręce klienta tuż po północy pierwszego dnia akcji. W sumie do połowy listopada Biedronka wydała już ponad 5,5 miliona maskotek Swojaków. Naklejki można było zbierać do 20 listopada, natomiast odebrać Swojaki i książki do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Zobacz także: Gang Swojaków w Biedronce. Ostatni dzień zbierania naklejek. Do kiedy można wymieniać?

Gang Swojaków: W Biedronkach brakuje maskotek. Czy będzie nowa dostawa Swojaków?

Niestety, w Lublinie, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i innych miastach maskotek zabrakło – wybrane sklepy mają pojedyncze sztuki. Klienci wciąż przychodzą i pytają pracowników Biedronki, kiedy będą Swojaki, lecz Ci nie wiedzą, kiedy będzie dostawa nowych maskotek do sklepów – o ile w ogóle będzie. Osoby zainteresowane odbiorem Swojaka powinny zachować karty z naklejkami.

„W związku z ogromną popularnością akcji, niektórych maskotek nie ma już w sklepach. Do tej pory klienci zebrali łącznie ponad 632 miliony naklejek, jednak nie wszystkie z nich zostały wymienione na pluszaki” – poinformowała sieć Biedronka w komunikacie prasowym.

Przypomnijmy, że akcja rozpoczęła się 26 sierpnia. By wziąć w niej udział, wystarczyło do 20 listopada na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów. Dzięki zgromadzeniu ich odpowiedniej liczby, klienci mogli odbierać maskotki: bocian Bolka, żółwia Zenka, sikorkę Sonię, raczka Romka, meduzę Milenę, wiewiórkę Wiolę, żubra, sóweczkę, wilka, morświna, jeża i rysia.

By otrzymać Bociana Bolka, Żółwia Zenka, Sikorkę Sonię, Raczka Romka, Meduzę Milenę albo Wiewiórkę Wiolę trzeba zdobyć 80 naklejek. Natomiast żubr, ryś, sóweczka, wilk, morświn i jeż są do odebrania za 60 naklejek. Naklejkę można zaś zdobyć robiąc zakupy za minimum 50 zł.

Do 20 listopada Biedronka wydała prawie 600 tys. sztuk maskotek żółwia Zenka. Na drugim miejscu w rankingu popularności znalazł się Raczek Romek, którego odebrało ponad 550 tys. osób. Podium zamyka Sóweczka, która trafiła do 540 tys. domów.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.