Biedronka przy Zemborzyckiej w Lublinie ponownie otwarta po remoncie

biedronka
Biedronka | materiały prasowe Biedronka

Biedronka przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie ponownie otwarta. Obiekt przeszedł gruntowny remont. W związku z otwarcie Biedronka przygotowała szereg promocji dla klientów.

Biedronka przy Zemborzyckiej w Lublinie

Prace modernizacyjne placówki sieci Biedronka w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej 78-80 zakończyły się i sklep 16 marca został ponownie otwarty dla klientów.

„Celem prac było podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie placówki do aktualnie obowiązujących standardów w naszej sieci” – informuje biuro prasowe sieci Biedronka.

Sklep przy ul. Zemborzyckiej został odnowiony i dostosowany do tzw. konceptu 2.0. Oznacza to wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami i oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi.

Sklep stał się też bardziej ekologiczny, dzięki zastosowanym w nim oświetleniu LED i urządzeniom chłodniczym wykorzystującym gaz naturalny CO2.

Biedronka przy ul. Zemborzyckiej czynna jest od poniedziałku do soboty w godz. 6:00-23:00, a w niedziele handlowe: od 8:00 do 20:00.

Przypomnijmy, że dziś w Lublinie został otwarty kolejny sklep sieci Biedronka. Nowa placówka mieści się w centrum handlowym Skende Shopping. Szczegóły: Nowa Biedronka w Lublinie. Otwarcie we wtorek, 16 marca

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.