Białorusin oddał mocz na pomnik w centrum Hrubieszowa. Wszystko w oku kamery

Młody obywatel Białorusi oddał mocz na pomnik Wiktora Zina w Hrubieszowie | fot. KPP Hrubieszów

Policja zatrzymała 23-letniego obywatela Białorusi, który oddał mocz na pomnik Wiktora Zina w centrum Hrubieszowa. Jego wybryk zarejestrowała kamera miejska.

Do zdarzenia doszło na miejskim deptaku w Hrubieszowie. Miejscowa Straż Miejska, która obserwuje zapisy z kamer monitoringu poinformowała policjantów, że młody mężczyzna wyrwał kwiaty ze stojących tam kwietników oraz oddał mocz na usytuowany tam pomnik historyczny Wiktora Zina.

Na miejsce niezwłocznie pojechał patrol policji, który zatrzymał wandala. Jego wybryk zarejestrowała kamera miejska. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że 23-letni obywatel Białorusi, który przyjechał do pracy w Hrubieszowie jest nietrzeźwy i ma 2 promile alkoholu w organizmie.

Kiedy mężczyzna wytrzeźwiał przyznał się do zarzucanych mu czynów tłumacząc funkcjonariuszom, że był pijany i nie wiedział co robi. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem. Teraz grozi mu wysoka grzywna lub kara ograniczenia wolności.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.