Biała: Usiłował popełnić samobójstwo. Uderzał młotkiem w głowę, potem chciał się powiesić

hammer 1008976 1280

Mężczyzna usiłował popełnić samobójstwo w lesie. Został uratowany dzięki szybkiej reakcji świadków i policji. Mężczyzna trafił do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek tuż po godz. 10. Ze zgłoszenia wynikało, że w miejscowości Biała, a dokładnie w lesie mężczyzna próbuje odebrać sobie życie. Na miejsce został wysłany patrol.

 

Po przyjeździe mundurowych zastali jedynie zaparkowany pojazd. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. W znacznej odległości od zaparkowanego auta zauważyli opartego o drzewo mężczyznę. Ten na ich widok zaczął uciekać w głąb lasu uderzając się w głowę trzymanym w ręku młotkiem. Chwilę później mężczyzna został zatrzymany.

 

W rozmowie z mundurowymi 31-latek oświadczył, że udał się do lasu aby się powiesić, gdyż uderzenia młotkiem nie przynosiły oczekiwanego rezultatu. Mieszkaniec powiatu parczewskiego trafił do szpitala. Nad jego bezpieczeństwem czuwają teraz lekarze.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.