Bestialstwo w Lublinie! Zakopał psa żywcem. Pomóżmy go złapać! UWAGA, DRASTYCZNE ZDJĘCIE

zakopał żywcem psa w ziemi
Ktoś zakopał żywcem psa w ziemi pod wiaduktem na ul. Grygowej | fot. KMP Lublin

W Lublinie dopuszczono się bestialskiego czynu. Ktoś zakopał żywego psa pod wiaduktem na ul. Grygowej. Właściciela czworonoga poszukują policjanci. Ktoś rozpoznaje tego psa?

Dziś rano pod wiaduktem przy ulicy Grygowej w Lublinie pracownica pobliskiej firmy usłyszała skomlenie psa. Gdy podeszła bliżej zauważyła wystający z pod ziemi fragment pyska. Od razu wspólnie z innymi pracownikami odkopali zwierzę. Okazało się, że pies jest skrajnie wycieńczony i posiada liczne obrażenia. Od razu został przekazany pod opiekę weterynarza.

Ma miejscu policjanci przeprowadzili oględziny. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności, w jakich mogło dojść do tego zdarzenia. Jednocześnie policjanci apelują do osób, które rozpoznają czworonoga i mogą mieć wiedzę na temat właściciela o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1B telefon 47 811 47 80.

Za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozi do 5 lat więzienia.

Aktualizacja: To właściciel zakopał psa żywcem. Wcześniej brutalnie go pobił

Ktoś zakopał żywcem psa w ziemi pod wiaduktem na ul. Grygowej | fot. KMP Lublin

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Myślę, że akurat w tamtej okolicy znalazło by się co najmniej kilka osób po których takiego bestialstwa możnaby się spodziewać. Zarówno dorosłych jak i dzieci.