Będzie to 31 sklep tej sieci w Lublinie. Prace przy budowie postępują w ekspresowym tempie

Budowa Biedronki przy ul. Głuskiej w Lublinie
Budowa Biedronki przy ul. Głuskiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Przy ulicy Głuskiej w Lublinie trwa budowa nowego marketu sieci Biedronka. Sąsiaduje on bezpośrednio ze sklepem sieci Aldi, który otworzył się zaledwie miesiąc temu.

Otwarcie nowej Biedronki coraz bliżej

O tym, że w sąsiedztwie sklepu sieci Aldi przy ul. Głuskiej w Lublinie buduje się nowa Biedronka, pisaliśmy już pod koniec grudnia 2023 r. Inwestorem jest spółka PUBLIMAR BIS Marek Pieńkowski, która w portfolio posiada już jedną Biedronkę. Chodzi o tę w Stasinie koło Lublina. O tym pisaliśmy tu: Mieszkańcy okolicznych miejscowości korzystają już z nowego sklepu sieci Biedronka. Nie muszą wjeżdżać do Lublina

Jak nas poinformowało biuro prasowe sieci Biedronka, zakupy w nowym sklepie okoliczni mieszkańcy zrobią w drugim kwartale tego roku. Nowy sklep powstaje w oparciu o najnowsze standardy sieci. Oznacza to, że będzie jeszcze bardziej przyjazny środowisku dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, takich jak oświetlenie LED, energia pochodząca z paneli słonecznych czy zamykane regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2.

W najnowszym sklepie Biedronka w Lublinie wdrożony zostanie też nowy układ przestrzeni, wydzielając w nim specjalne strefy z pieczywem, owocami i warzywami czy kosmetykami, co umożliwi klientom sprawne i wygodne zakupy. Na ten moment jeszcze nie wiadomo, czy sklep będzie wyposażony w ladę tradycyjną, w której klienci mogą kupić mięso czy wędliny na wagę.

Do czasu otwarcia nowej Biedronki klienci mogą zrobić zakupy w pobliskich sklepach sieci mieszczących się przy ul. Abramowickiej 10A, ul. Zemborzyckiej 78/80 lub ul. Piaseckiej 10.

ZDJĘCIA

Budowa Biedronki przy ul. Głuskiej w Lublinie
Budowa Biedronki przy ul. Głuskiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.