Mieszkańcy okolicznych miejscowości korzystają już z nowego sklepu sieci Biedronka. Nie muszą wjeżdżać do Lublina

Biedronka w Stasinie koło Lublina
Biedronka w Stasinie koło Lublina | fot. Dominik Wąsik

W czwartek otwarto kolejny sklep sieci Biedronka w naszym regionie. W Stasinie koło stacji paliw BP klienci mogą już robić zakupy w Biedronce. Brak przyłącza energetycznego nie przeszkodził w otwarciu sklepu.

Biedronka w Stasinie koło Lublina

Nowa Biedronka jest zlokalizowana w Stasinie w sąsiedztwie stacji paliw BP i wjazdu do Lublina od strony al. Kraśnickiej (Kraśnika). Najnowsza placówka Biedronki powstała w najnowszym standardzie sieci, czyli formacie 3.0 i została podzielona na wygodne strefy, takie jak owoce i warzywa czy strefa z produktami promocyjnymi, dostępnymi w ofercie czasowej. W sklepie brak jest tradycyjnej lady z wędlinami.

„W nowych placówkach dobrze wyeksponowane są strefy promocji, a ustawienie wysp na owoce i warzywa jest jeszcze bardziej przejrzyste. Klienci mają możliwość zakupu świeżo wypiekanego pieczywa oraz produktów piekarniczych od lokalnych dostawców” – informuje sieć Biedronka.

Ponadto, w środku zastosowane zostały również rozwiązania ekologiczne, takie jak energooszczędne urządzenia chłodnicze czy oświetlenie LED. Jak przekonują przedstawiciele sieci, dzięki wprowadzeniu zmian przyjaznych środowisku zużycie energii spada o blisko 15%. Klienci mają do dyspozycji aż 8 kas, z czego 4 są samoobsługowe.

Zmotoryzowani klienci mogą skorzystać z parkingu. W nowym sklepie zatrudnienie znalazło kilkanaście osób. Obecnie sklep korzysta z agregatu prądotwórczego, ponieważ właściciel budynku czeka na realizację przyłącza energetycznego.

Biedronka w Stasinie jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-22:00, a w niedziele handlowe 8:00-20:00.

Z okazji otwarcia przygotowano specjalne promocje. W dniach 6-8 lipca (lub do wyczerpania zapasów) cukier 1 kg w cenie 3,99 zł/opak. przy zakupie 5 opakowań. Limit wynosi 10 opakowań na paragon.

Zdjęcia Biedronki w Stasinie

Biedronka w Stasinie
Biedronka w Stasinie koło Lublina | fot. Dominik Wąsik
Wnętrze Biedronki w Stasinie
Biedronka w Stasinie koło Lublina | fot. Dominik Wąsik
Wnętrze Biedronki w Stasinie
Biedronka w Stasinie koło Lublina | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.