Beach party w Widoku. Impreza na plaży nad zalewem Zemborzyckim już w ten weekend

Beach Party w klubie plażowym Widok nad Zalewem Zemborzyckim | fot. materiały prasowe

Na imprezowej mapie Lublina pojawiło się nowe miejsce. Mowa tu o Widoku z prywatną plażą nad zalewem Zemborzyckim. Zabierz znajomych i wbijaj już w najbliższą sobotę na beach party!

W połowie lipca nad zalewem Zemborzyckim otworzył się nowy lokal gastronomiczny Widok, połączony z prywatną plażą o powierzchni 2000 m2, do której budowy wykorzystano 1,1 tys. ton piasku. Plaża została podzielona na dwie strefy: relaksu z leżakami i oraz gastronomiczną, w której znajdują się stoliki z krzesełkami.

Widok jest miejscem wypoczynku dla spragnionych wylegiwania się na plaży w słońcu, wspólnego spędzania czasu i oczywiście dobrego jedzenia. W menu Widoku znajdziemy takie pozycje jak m.in. pizza, sushi, różnego rodzaju sałatki oraz szeroki wyrób drinków.

Widok to przede wszystkim restauracja, która jest otwarta codziennie, tak by mogli tam odpocząć rowerzyści zjeżdżając ze ścieżki nad Zalewem Zemborzyckim – lokal znajduje się tuż obok ścieżki rowerowej.

Widok mieście się pod adresem ul. Krężnicka 14a. Przed lokalem mieści się parking samochodowy, ale można również tu dotrzeć komunikacją miejską. Dojeżdżają tu autobusy linii 8 i 25, a przystankiem docelowym jest Krężnicka Kemping, gdzie do Widoku dzieli nas tylko 250 metrów spacerkiem.

Zabierz znajomych i wbijaj na plażę!

Już w najbliższą sobotę w Widoku organizowana jest pierwsza impreza plenerowa z cyklu „Beach Party”. Od godz. 22 Widok zamieni się w plenerowy klub z muzyką na żywo. Impreza będzie trwała do wschodu słońca, którego widok w tym miejscu zwala z nóg.

Wydarzenie na Facebooku: Widok: Miętowe Love :: Beach Party // 03.08

Wstęp na to wydarzenie jest darmowy!WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.