Baseny Słoneczny Wrotków otwarte od najbliższego weekendu. Cennik, godziny otwarcia

słoneczny wrotków zjeżdżalnie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Słoneczny Wrotków

Od najbliższego weekendu można będzie popływać w basenach kompleksu Słoneczny Wrotków nad zalewem Zemborzyckim. W czerwcu kompleks będzie czynny w weekendy, od początku wakacji – codziennie.

Otwarcie Słonecznego Wrotkowa

Słoneczny Wrotków jest już gotowy do nowego sezonu. – „Wszystkie baseny zostały oczyszczone i napełnione wodą, odnowiliśmy łazienki, pomalowaliśmy podesty wokół basenów” – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR Lublin.

Jeżeli pogoda będzie dopisywać, w czerwcu kompleks ma być otwierany w weekendy.

„W związku z dynamiczną pogodą, opadami deszczu i dosyć niskimi temperaturami w ostatnich dniach, do ostatniej chwili czekaliśmy z decyzją o otwarciu kompleksu w pierwszy weekend czerwca. Prognozy na najbliższy weekend są jednak optymistyczne, dlatego ruszamy z nowym sezonem” – tłumaczy Bednarczyk.

Start sezonu basenów nad zalewem Zemborzyckim od najbliższej soboty i niedzieli. Kompleks basenów będzie czynny w godz. 11-19. W kolejne weekendy podobnie. Oczywiście pod warunkiem, że pogoda dopisze. Pełną parą ośrodek ruszy wraz z końcem roku szkolnego – od początku wakacji będzie czynny codziennie.

W porównaniu z ubiegłym rokiem ceny na Słonecznym Wrotkowie poszły znacząco w górę. Bilet dla dziecka do ukończenia siedmiu lat kosztuje 12 zł. Młodzież do 18 lat zapłaci za wejściówkę 23 zł. Natomiast dorośli za bilet muszą zapłacić aż 35 zł.

Zobacz także: Słoneczny Wrotków – wyższe ceny za wstęp na baseny nad zalewem Zemborzyckim

Nowości

Od tego sezonu na terenie ośrodka, tuż obok basenów, będzie działało piaszczyste boisko do siatkówki, z pełną infrastrukturą i krzesełkami dla widzów.

Drugą nowością jest parking dla rowerów już na terenie kompleksu Dzięki temu rowerów nie trzeba będzie zostawiać na ogólnodostępnym parkingu, ale tuż obok basenów – na zamkniętym terenie ośrodka.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.