Bajkoczytanie na drugie śniadanie, czyli niedzielne przedpołudnia pełne magicznych opowieści

Dariusz Jeż, dzieci, bajkoczytanie
fot. Materiał organizatora

Centrum Kultury zaprasza na niedzielne przedpołudnia pełne magicznych opowieści! Aktor Dariusz Jeż, znany z interpretacji bajkowych postaci, przedstawi dzieciom bohaterów wybranych książek. Dołącz do nas o godzinie 11:00.

Magiczne niedziele z bajkami

W każdą niedzielę czerwca, dzieci i ich rodzice mogą spędzić poranek w towarzystwie bajkowych opowieści. Dariusz Jeż, aktor z Lublina, który wcielał się już w postacie takie jak Niedźwiadek czy Aniołek, z pasją przeczyta wybrane historie. Po entuzjastycznych reakcjach na bajkoczytaniu w Wirydarzu Dariusz Jeż postanowił kontynuować tę inicjatywę, prezentując nowe, fascynujące opowieści o zwierzętach, krasnoludkach i innych fantastycznych postaciach.

Harmonogram bajkoczytania

  • Kiedy: Każda niedziela w czerwcu (1, 9, 16, 23, 30)
  • Godzina: 11:00
  • Gdzie: Zielony Wirydarz CK

Dariusz Jeż, z ogromnym doświadczeniem i charyzmą, zapewni niezapomniane wrażenia dla najmłodszych słuchaczy. Bajki to doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni i miłości do książek u dzieci.

Czy Twoje dziecko ma ulubioną bajkę? Podziel się w komentarzach lub udostępnij ten artykuł, aby inni rodzice również mogli skorzystać z tej wspaniałej inicjatywy!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.