Awaria wodociągowa w Lublinie. Mieszkańcy od wczoraj bez wody

Beczkowóz z wodą MPWiK Lublin | fot. Dominik Wąsik
Beczkowóz z wodą MPWiK Lublin | fot. Dominik Wąsik

Mieszkańcy dzielnicy Dziesiąta od wczoraj mają problemy z odbiorem wody. Jest to spowodowane awarią wodociągową, którą usuwają służby MPWiK.

„W związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody do budynków przy ulicy Pułaskiego od nr 16 do 28 oraz 17 do 29 , oraz Mickiewicza 46, 85, 87, 50, 50a, 52a, 52 za utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie informujemy, że zostały podstawione na miejsce beczkowozy z wodą” – czytamy w komunikacie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Prezydent miasta nie przewidział awarii starej sieci wodociągowej bo skupił się na anarchistycznych gierkach. Wszędzie na miejskich scodkach jest pełno liści i ogólny syf. Wizerunek miasta szybko zbliża się do ruskiego miasta.