Zgodnie z informacją MPWiK od godz. 9:00 bez wody są budynki przy ul. Sowińskiego 11 i ul. Radziszewskiego 16. Przewidywane wznowienie dostawy wody zaplanowano na godz. 20:00.
Zamknięcie odcinka ul. Sowińskiego między ul. Głęboką a ul. Radziszewskiego związane jest z trwającymi pracami nad usunięciem awarii. ZDiTM informuje, że pojazdy komunikacji miejskiej kursują objazdem przez al. Kraśnicką.
Zobacz również
Wydarzenia w Lublinie i regionie w weekend 27-28 czerwca. MIG, Bayer Full, Justyna Steczkowska
Dramatyczna fala omdleń w Lublinie. Ratownicy medyczni apelują do starszych osób
Nocna akcja nurków nad Zalewem Zemborzyckim. Wyciągnęli 18-latka z dna zbiornika
Zderzenie aut na rondzie Dmowskiego. Oboje twierdzili, że mieli zielone światło [ZDJĘCIA]
Będziemy informować o postępach w usuwaniu awarii.
Najnowsze posty
Dodaj opinię