Awaria w galerii Lublin Plaza. Pękła rura, woda leje się z sufitu [WIDEO]

Lejąca się woda z sufitu galerii Lublin Plaza | fot. nadesłane

W centrum handlowym Lublin Plaza doszło do awarii hydraulicznej, co oznacza, że woda z pękniętej rury lała się z sufitu galerii. Strefa gastronomiczna została zamknięta.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 16:40 na ostatnim piętrze galerii handlowej Lublin Plaza przy ul. Lipowej w Lublinie. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy od naszej czytelniczki. – Doszło do jakiejś awarii. Woda leje się z sufitu, namoknięty strop kasetonowy spada na podłogę – pisze.

Szczegółów awarii nie znamy, ponieważ galeria nie odbiera telefonów.

NAGRANIA

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Konkurencja w postaci wiesniackich sklepów już się cieszy, zaciera ręce. Będzie teraz co kombinować na portalach i nawiac aby nie robić tam zakupów. Bo tam brzydkie zagraniczne zeczy 🙂