Awaria w AQUA Lublin. Strefa dużej rekreacji jest zamknięta do odwołania

70278613 929873237371815 2904738798065680384 o 1
Park wodny w Aqua Lublin | fot. MOSiR

W związku z awarią w Aqua Lublin, wyłączona z użytkowania została duża strefa rekreacji ze zjeżdżalniami, szklaną kulą i jacuzzi.

W środę wyłączono z użytkowania dużą część rekreacji (ze zjeżdżalniami i szklaną kulą oraz jacuzzi) w Aqua Lublin. Ma to związek z awarią, do której doszło w tej części aquaparku.

Z informacji otrzymanych od rzecznika prasowego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie wynika, że strefa dużej rekreacji będzie niedostępna do soboty, 10 października.

W związku z niedostępnością dużej strefy rekreacji do tego czasu obowiązuje rabat 20 proc. na bilety wstępu na basen sportowy, małą strefę rekreacji z brodzikami i basen zewnętrzny.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.