Awaria w Aqua Lublin. Duża część aquaparku niedostępna dla klientów

aqua lublin basen
Baseny Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik

Trwa usuwanie awarii, do której doszło w poniedziałek w obiekcie Aqua Lublin. W wyniku tej awarii niedostępna dla klientów jest duża część aquaparku.

W poniedziałkowe południe wyłączono z użytkowania dużą część rekreacji (ze zjeżdżalniami i szklaną kulą oraz jacuzzi) w Aqua Lublin. Poinformował o tym zarządca obiektu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, na swoim profilu facebook’owym.

W związku z awarią instalacji elektrycznej, jesteśmy zmuszeni wyłączyć dużą część aquaparku. Dostępne są atrakcje małej strefy, czyli basen zewnętrzny, leżanki z hydromasażem, ścianka wspinaczkowa i plac wodny dla dzieci oraz basen olimpijski zgodnie z grafikiem na stronie” – czytamy.

Na czas utrudnień ceny wszystkich biletów wstępu na kompleks basenów zostały obniżone o 50 proc. Dostępne są atrakcje małej strefy, czyli basen zewnętrzny, leżanki z hydromasażem, ścianka wspinaczkowa, plac wodny dla dzieci oraz basen olimpijski.

Aktualizacja: Awaria w Aqua Lublin usunięta. Koniec zniżki na bilety do aquaparku

PRZECZYTAJ TAKŻE: Droższe bilety na miejskie baseny w Lublinie: Aqua Lublin, CSR Łabędzia i Strefa H2O. Zobacz nowe cenniki

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.