Awaria w Aqua Lublin usunięta. Koniec zniżki na bilety do aquaparku

Strefa rekreacji na Aqua Lublin
Aqua Lublin | fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że udało się usunąć awarię, do której doszło w dużej części rekreacji w Aqua Lublin. Tym samym przestaje obowiązywać zniżka 50%.

Przypomnijmy, że do awarii w dużej rekreacji (ze zjeżdżalniami i szklaną kulą oraz jacuzzi) w Aqua Lublin doszło w poniedziałek. Z powodu awarii instalacji elektrycznej MOSiR był zmuszony zamknąć te atrakcje na czas usunięta usterki. W tym czasie obowiązywała promocja 50 proc. zniżki na pozostałe bilety do Aqua Lublin.

We wtorkowy poranek MOSiR poinformował, że udało się usunąć usterkę i już wszystkie atrakcje w aquaparku są dostępne dla klientów. Tym samym przestaje obowiązywać zniżka 50% na bilety do Aqua Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.