Droższe bilety na miejskie baseny w Lublinie: Aqua Lublin, CSR Łabędzia i Strefa H2O. Zobacz nowe cenniki

70278613 929873237371815 2904738798065680384 o 1
Park wodny w Aqua Lublin | fot. MOSiR

Aqua Lublin, Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia i basen Strefa H2O – od 1 stycznia 2020 r. więcej zapłacimy na korzystanie z miejskich basenów MOSiR „Bystrzyca”.

Od 1 stycznia 2020 r. zmienią się cenniki obiektów zarządzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie. Zmiany w cennikach dotyczą obiektów basenowych: Aqua Lublin i Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia i basenu Strefa H2O.

Podwyższenie cen biletów na wszystkich obiektach jest spowodowane wzrostem kosztów funkcjonowania spółki w 2020 r. – „Ich wprowadzenie jest konieczne ze względu na rosnące wraz z początkiem nowego roku koszty funkcjonowania obiektów, wynikające w zdecydowanej większości z czynników zewnętrznych, niezależnych od Spółki” – wyjaśnia Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR „Bystrzyca”.

Na basenach zarządzanych przez MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie, Spółka korzysta z usług zewnętrznych firm w znacznym zakresie ich obsługi. Chodzi m.in. o obsługę ratowniczą, sprzątanie i ochronę. Zmiany w prawie pracy przełożą się bezpośrednio na wzrost kosztów funkcjonowania obiektów.

Od początku nowego roku wzrośnie m.in. płaca minimalna, co ma bezpośredni związek z wzrostem kosztów usług świadczonych na rzecz MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie przez zewnętrzne firmy. Chodzi m.in. o obsługę ratowniczą, sprzątanie i ochronę, których koszt w 2020 r. będzie średnio o 10 proc. wyższy niż w 2019 r. Dla przykładu koszty obsługi ratowniczej będą wyższe o: blisko 450 tys. w Aqua Lublin, ponad 200 tys. zł w CSR Łabędzia i ponad 80 tys. zł w Strefie H2O” – informuje Miłosz Bednarczyk.

NOWY CENNIK 2020 AQUA LUBLIN – CSR ŁABĘDZIA – STREFA H2O – >>>KLIKNIJ TUTAJ<<<

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A moze w koncu jakas karta miejska ze znizka za placenie podatkow w Lublinie ?

  2. No niestety na takie 'tanie pływanie’ jak na CSR Łabędzia to się już nie wybiorę.
    Ktoś przekombinował, wymuszając zwykłą opłatę i tylko wydłużając czas.