Awaria Facebooka i Messengera. Problemy z logowaniem do serwisu

shutterstock 739850767
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Facebook nie działa. Serwis społecznościowy ma dużą awarię. Użytkownicy alarmują, że nie mogą się zalogować na Facebooka. Nie wiadomo, jak długo problem może występować.

„Korzystanie z Facebooka wkrótce znów będzie możliwe. Facebook jest teraz nieaktywny ze względu na konieczne prace serwisowe, ale powinien być dostępny za parę minut. W międzyczasie przeczytaj więcej informacji na temat przyczyn wyświetlania tego komunikatu. Dziękujemy za cierpliwość podczas oczekiwania na wprowadzenie udoskonaleń.” – taki komunikat zobaczyli użytkownicy, którzy w środę 13.03.2019 próbowali zalogować się na Facebooka.

Awaria Facebook i Messenger nie działa – 13.03.2019

Użytkownicy Facebooka zgłaszają problemy z podstawowymi funkcjami – część z nich nie może się w ogóle zalogować, a wielu z tych, którym się udało nie może dodawać komentarzy, ani publikować. Tyczy się to zarówno statusów tekstowych, linków jak i samych zdjęć. Problemy występują także z Messengerem, w którym nie można wysłać zdjęć ani plików.

Na razie nie wiadomo kiedy awaria zostanie usunięta. Wiadomo, że z takimi problemami borykają się użytkownicy Facebooka na całym świecie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ogólnie to nawet jeśli się jest zalogowanym to są problemy. Nie wiem jak z FB, ale MSG czasami nei pozwala na wysyłanie niczego poza tekstem, albo w ogóle niczego. Instagram też średnio działa. Raz się wczytuje, raz nie.

  2. Dziękuję Redakcji FC za rzetelna informację i życzę usunięcia awarii. Serdecznie pozdrawiam …