Awaria energetyczna w powiecie kraśnickim. Bez prądu jest około 650 odbiorców

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W niedzielny poranek na terenie powiatu kraśnickiego doszło do awarii energetycznej. Z powodu uszkodzenia linii średniego napięcia 650 odbiorców jest bez prądu.

Do awarii doszło w niedzielę około godz. 9.20 na terenie powiatu kraśnickiego. W miejscowości Wilkołaz doszło do uszkodzenia linii średniego napięcia, w wyniku czego około 600-650 odbiorców jest aktualnie bez prądu.

Powalone drzewo spowodowało zerwanie linii energetycznej. Natychmiast po zgłoszeniu wszystkie ekipy pogotowia energetycznego wyjechały w teren. Awarię usuniemy w przeciągu najbliższych godzin” – mówi Adam Rafalski, rzecznik prasowy PGE Dystrybucja.

Awaria ma zostać usunięta do godz. 11.45.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.