Awaria energetyczna w powiecie kraśnickim. Bez prądu jest około 650 odbiorców

DSC04513
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W niedzielny poranek na terenie powiatu kraśnickiego doszło do awarii energetycznej. Z powodu uszkodzenia linii średniego napięcia 650 odbiorców jest bez prądu.

Do awarii doszło w niedzielę około godz. 9.20 na terenie powiatu kraśnickiego. W miejscowości Wilkołaz doszło do uszkodzenia linii średniego napięcia, w wyniku czego około 600-650 odbiorców jest aktualnie bez prądu.

Powalone drzewo spowodowało zerwanie linii energetycznej. Natychmiast po zgłoszeniu wszystkie ekipy pogotowia energetycznego wyjechały w teren. Awarię usuniemy w przeciągu najbliższych godzin” – mówi Adam Rafalski, rzecznik prasowy PGE Dystrybucja.

Awaria ma zostać usunięta do godz. 11.45.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.