Awantura nad Firlejem. „Tulipanem” podciął gardło mężczyźnie. Został zatrzymany

IMG 20180730 124956
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Niedzielna bójka nad Jeziorem Firlej zakończyła się zatrzymaniem 30-latka, która zaatakował trzy lata młodszego mężczyznę, zbitą butelką tzw. „tulipanem”. Podciął mu gardło.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 18 nad jeziorem w Firleju. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 30-letni mieszkaniec Lubartowa przy pomocy stłuczonej butelki tzw. „tulipana” zranił w szyję 27-letniego mieszkańca Firleja, który z nieoficjalnych informacji stanął w obronie kobiety.

Rannego mężczyzna zabrała karetka pogotowia. Sprawca tej bójki został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

– Mogę potwierdzić, że mężczyzna został zatrzymany w związku z tym zdarzeniem. Na chwilę obecną będzie odpowiadał za naruszenie nietykalności cielesnej, znieważenie interweniujących funkcjonariuszy oraz uszkodzenie ciała – mówi Ewelina Skorupska z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

Mężczyzna podczas interwencji znieważył funkcjonariuszy straży gminnej, którzy go zatrzymali. – Obecnie trwają czynności procesowe z jego udziałem. Życie ranionego mężczyzny nie jest zagrożone – dodaje Skorupska.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.