Avi na Lublinaliach a Łydka Grubasa na Juwenaliach. Poznaliśmy kolejne gwiazdy Lubelskich Dni Kultury Studenckiej 2024

Avi wystąpi na Lublinaliach a Łydka Grubasa na Juwenaliach
Avi wystąpi na Lublinaliach a Łydka Grubasa na Juwenaliach | fot. facebook.com / Avi i Łydka Grubasa

Organizatorzy studenckich imprez organizowanych w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej w Lublinie odkrywają kolejne karty. Już wiadomo, że na Lublinaliach wystąpi Avi, a na Juwenaliach zespół Łydka Grubasa.

Avi kolejną gwiazdą Lublinaliów

Lublinalia 2024 odbędą się w dniach 2-4 maja na terenach zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie. W tym roku po raz pierwszy studencka impreza organizowana w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej jest biletowana. O tym informowaliśmy już tu: Koniec bezpłatnych koncertów. Wstęp na Lublinalia będzie biletowany. Poznaliśmy ceny biletów

Organizatorzy Lublinaliów już odkrywają pierwsze karty tegorocznego line-upu imprezy. Przed świętami wielkanocnymi pierwszym artystą, który wystąpi na Lublinaliach, został ogłoszony Kizo. Wystąpi on na scenie 3 maja. Dziś poznaliśmy kolejną gwiazdę. Tego samego dnia, czyli 3 maja, na terenach zielonych Perły wystąpi Avi.

Łydka Grubasa na Juwenaliach

Juwenalia odbędą się tydzień później i potrwają dwa dni: 10 i 11 maja. Impreza odbędzie się na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej. Tak jak i Lublinalia, Juwenalia po raz pierwszy będą imprezą biletowaną. Obecnie w sprzedaży jest już druga pula biletów. Szczegóły tu: Bilety na Juwenalia rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zakończono sprzedaż pierwszej puli biletów. Od teraz jest drożej

Podczas dwóch dni Juwenaliów na scenie dla publiczności ma wystąpić łącznie 9 artystów. Dotychczas ogłoszonymi gwiazdami są PRO8L3M (wystąpi 11 maja) i Polska Wersja (10 maja). Pierwszego dnia Juwenaliów Politechniki Lubelskiej na publiczności wystąpi również zespół Łydka Grubasa.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.