Autostopowicz okradł kierowcę, który go podwiózł

Autostop004
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci poszukują młodego mężczyzny, który wykorzystał uprzejmość kierowcy. Ten postanowił podwieźć autostopowicza, który jak się okazało ukradł z jego samochodu portfel i telefon.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 17 na ul. Rejowieckiej w Krasnymstawie. 71-letni mieszkaniec Rejowca Fabrycznego wracał właśnie do swojego domu.

Na przystanku przy ul. Rejowieckiej młody mężczyzna „łapał stopa”. 71-latek zatrzymał się, a ten zapytał czy może z nim podjechać do Siennicy Nadolnej. Młody mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę, miał około 180 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała.

W trakcie podróży obydwaj rozmawiali ze sobą. Młodemu mężczyźnie podobał się samochód i gdy stali na światłach przy robotach drogowych, zapytał czy może zaświecić światło, żeby zobaczyć jego wewnątrze – na co kierowca się zgodził.

Widać było, iż rozgląda się po wnętrzu auta. Za światłami poprosił o zatrzymanie się i wysiadł. Uwagę kierowcy zwróciło, że dość długo rozpinał pasy bezpieczeństwa.

W końcu wysiadł, a 71-latek kontynuował podróż do domu. Gdy dojechał na miejsce zorientował się, że w samochodzie nie ma jego telefonu i dokumentów, które zawsze kładzie przy drążku zmiany biegów.

Teraz policjanci z Krasnegostawu poszukują młodego „autostopowicza”.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.