Atrakcje na Aqua Lublin ponownie dostępne

Duża popularność basenów Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik
Basen Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik

Po trzech tygodniach przerwy atrakcje na Aqua Lublin ponownie są dostępne dla klientów. Mowa tu o części rekreacyjnej tj. aquaparku i saunarium.

 

We wtorek (26 września) skończyła się przerwa techniczna na części rekreacyjnej w Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Przypomnijmy, że atrakcje w tej części były niedostępne od 4 września. Przez ten czas do dyspozycji klientów był tylko basen olimpijski.

 

– Nasze obiekty wodne przeszły niezbędne prace konserwacyjne i czyszczenie – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR. Przede wszystkim trzeba było wyczyścić niecki. To wymagało spuszczenia całej wody.

 

Od dzisiaj wszystkie atrakcje dostępne w kompleksie Aqua Lublin są już dostępne dla klientów. Obok pięćdziesięciometrowego basenu olimpijskiego jest część rekreacyjna, na którą składa się kompleks pięciu saun, trzy baseny rekreacyjne, dwie zjeżdżalnie o długości 76 i 116 metrów oraz wodny plac zabaw.

 

Czytaj także: Lublin: Wiemy, kiedy ruszy lodowisko Icemania

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.