Armatki poszły w ruch. Globus Ski będzie czynny od soboty

Armatki poszły w ruch. Globus Ski będzie czynny od soboty
Stok narciarski Globus Ski w Lublinie | fot. MOSiR

Stok narciarski Globus Ski w Lublinie powoli przygotowuje się do ponownego otwarcia. Od początku tygodnia armatki naśnieżają stok.

Stok narciarski Globus Ski przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie rozpoczął swój sezon w piątek (26 stycznia). Z powodu złych warunków atmosferycznych po dwóch dniach zarządca obiektu był zmuszony zamknąć stok, aż do poprawy pogody.

I tak po ponad trzech tygodniach mamy dobrą wiadomość dla narciarzy i snowboardzistów. – Od soboty 24 lutego, stok narciarski Globus Ski przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie będzie ponownie otwarty – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR.

Do dyspozycji są dwie trasy narciarskie (do jazdy na nartach i snowboardach) z wyciągami o długości 300 i 100 metrów. – Wyznaczymy również trasę do zjeżdżania na sankach. Przygotujemy także snowpark z przeszkodami w dolnej części stoku – dodaje rzecznik.

W dni powszednie stok jest czynny od godz. 15.00 do 21.00, w weekendy od godz. 10.00 do 21.00.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.