AQUA Lublin: Koniec miesięcznej promocji. Znamy nowy cennik na obiekcie przy Al. Zygmuntowskich

aqua lublin
Baseny przy al. Zygmuntowskich | fot. Dominik Wąsik

Od 15 października, tj. od otwarcia obiektu do 15 listopada obowiązują jeszcze ceny promocyjne – mówi Karol Adamaszek – Nowy cennik zacznie obowiązywać w Aqua Lublin od 16 listopada (poniedziałek).

Obiekt Aqua Lublin został otwarty 15 października. Dokładnie przez miesiąc do 15 listopada obowiązują jeszcze promocyjne ceny (50 procent taniej na bilety normalne i ulgowe, symboliczna złotówka za wstęp dla dzieci). Miały one pozwolić zaznajomić się z Aqua Lublin jak największej ilości osób, bez względu na zasobność portfela.

Po miesiącu promocji czas na modyfikację cen na obiekcie. Od 16 listopada (poniedziałek) będzie obowiązywał nowy cennik.

– Od inauguracji zbieraliśmy uwagi naszych klientów i wysłuchiwaliśmy ich opinii (m.in przez profil facebookowy AL, biuro obsługi klienta). Na tej podstawie postanowiliśmy wprowadzić do cennika podstawowego kilka modyfikacji. – mówi Adamaszek.

W podstawowym cenniku Aqua Lublin wprowadzono kilka modyfikacji. Dodano 15 bezpłatnych minut do biletów godzinnych zarówno normalnych jak i ulgowych. – Ten czas ma pozwolić osobom chcącym skorzystać z AL przez 60 minut na przebranie się czy wysuszenie włosów – wyjaśnia Adamaszek.

W przypadku grup dodatkowy kwadrans mógłby być niewystarczający, dlatego ten czas został nieznacznie wydłużony.

Kolejna zmiana to wprowadzenie biletu w formule „no limit” na Saunarium i strefę basenów z atrakcjami wodnymi. Bilet „no limit” normalny będzie kosztował 69 złotych, ulgowy 59 zł.

Wprowadzono też nowy rodzaj doładowania Sportkarty. Za 360 zł otrzymamy doładowanie warte 500 zł. Takie doładowanie będzie ważne przez 120 dni. Co najważniejsze środki ze Sportkarty można wydawać w: Aqua Lublin, FitGym Complex (drugie piętro budynku AL), CSR Łabędzia, Strefie h2o, Icemanii i stoku na Globusie.

Nowy cennik na obiekcie Aqua Lublin
Nowy cennik na obiekcie Aqua Lublin

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To dlaczego wszedzie w radio mowia że promocja bedzie trwala do konca miesiaca … Czy jest to celowe wprowadzanie klienta w błąd ????

    1. Wydaje mi się że ktoś ma problem ze słuchaniem ze zrozumieniem. Wyraźnie mówią że „promocja trwała przez miesiąc” a nie że „potrwa do końca miesiąca”.