Annówka: Wypadek na DK 19. Czołowe zderzenie podczas wyprzedzania

Annówka wypadek wyprzedzenia

Dzisiaj rano na DK 19 doszło czołowego zderzenia forda i chevroleta. Mimo poważnych uszkodzeń pojazdów nikomu nic poważnego się nie stało.

 

Zdarzenie miało miejsce o godzinie 7.00 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Annówka. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący fordem 28-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego wyprzedzał jadący przed nim pojazd.

 

Niestety źle ocenił możliwość wykonania tego manewru i nie zdążył wrócić na swój pas ruchu zderzając się z jadącym z przeciwka chevroletem. Poważnie uszkodzone pojazdy wpadły do rowu po przeciwległych stronach drogi. Mimo, że wszystko wyglądało bardzo groźnie nikomu z trzech osób podróżujących chevroletem nic się nie stało.

 

Żadnych obrażeń nie odniósł też kierowca forda. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Policjanci postanowili kierowcy forda zatrzymać prawo jazdy za stworzenie poważnego niebezpieczeństwa na drodze.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.