Angelika wypisała się na własne żądanie ze szpitala w Lublinie. Jej życiu może zagrażać niebezpieczeństwo!

policja radiowóz
Policja | fot. Dominik Wąsik

Ze względu na zły stan psychiczny jej życiu może zagrażać niebezpieczeństwo. Rodzina zaginionej 29-latki prosi o pomoc w odnalezieniu. Angelika w piątek wypisała się na własne żądanie ze szpitala w Lublinie. Od tamtej pory nikt jej nie widział.

Angelice może grozić niebezpieczeństwo

Z przekazanych nam informacji przez członków rodziny wynika, że do zaginięcia 29-letniej Angeliki C. doszło w piątek, 16 czerwca. Ostatni raz widziana była tego dnia około godz. 14.30 przy szpitalu przy al. Kraśnickiej w Lublinie.

Jak się okazuje, kobieta wypisała się ze szpitala na własne żądanie, nie informując o tym nikogo z rodziny. Przebywała tam ze względu na bardzo zły stan psychiczny. Od tamtej pory nie nawiązała z rodziną kontaktu ani nie wróciła do miejsca zamieszkania.

Rysopis zaginionej: ok. 170 cm wzrostu, szczupła, jasne włosy do ramion, być może związane.

Ubiór: miała na sobie czarne leginsy.

Kobieta cierpi na depresję, jej życie może być zagrożone. Osoby, które widziały 29-latkę, proszone są o kontakt z policją pod nr alarmowy 112.

Aktualizacja godz. 16.30

Otrzymaliśmy informacje, że 29-latka się odnalazła, cała i zdrowa.

Gdzie uzyskać pomoc?

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 (całodobowy) – Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 (całodobowy) – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 (całodobowy) – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 (całodobowy) – Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 – Numer alarmowy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nie wypisuje się ze szpitala na żądanie nikogo w złym stanie psychicznym…dziennikarzyna powinien to wiedzieć…lekarz może zatrzymać bez zgody wtedy….

  2. Tutaj jest wina tylko i wylacznie lekarzy odpowiadajacych za podawanie informacji na temat miejsca pobytu. Do obojgu rodziców, twierdzili ze wypisana zostala, a tak naprawde zostala przeniesiona na inny oddzial. Artykul pojawil sie bardzo szybko, po to tylko, bo czas gral duza role w odnalezieniu.
    W koncu po opublikowaniu , zadzwonili i powiedzieli, ze zostala przeniesiona.