Najnowsze ogłoszenia (spoty)
Andrej Žakelj nie jest już trenerem TBV Startu Lublin. W najbliższym spotkaniu z Anwilem Włocławek nasz zespół poprowadzi nowy szkoleniowiec.
Żakelj prowadził lubelską drużynę od początku sezonu 2016/2017 i osiągnął z nią bilans 0-7. Słoweniec, w przeszłości pracujący jako drugi szkoleniowiec ekipy Olimpija Lublana, po raz pierwszy w karierze objął samodzielnie klub występujący na ekstraklasowym poziomie.
Pechowy początek sezonu lubelskich koszykarzy z bilansem siedmiu przegranych, spowodował zmianę sztabu szkoleniowego zawodników.
– Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Klub TBV Start Lublin dziękuję trenerowi Żakeljowi za współpracę i zaangażowanie oraz życzy sukcesów w dalszej karierze trenerskiej – informuje Tomasz Biaduń, rzecznik TBV Start Lublin.
Nowy szkoleniowiec obejmie swoją posadę w ciągu najbliższych dni. Jak na razie klub nie kto ujawnić, kto zostanie nowym trenerem i poprowadzi lubelski klub do pierwszego zwycięstwa w tym sezonie.
Dodaj opinię