Amfetamina w mieszkaniu przy ul. Głębokiej. Jej właściciel jest dobrze znany policji

68 142884
Amfetamina w mieszkaniu 40-latka przy ul. Głębokiej | fot. KMP Lublin

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 40-letniemu mieszkańcowi Lublin, u którego w mieszkaniu znaleziono spore ilości amfetaminy. Narkotyki ukrył w schowku za lodówką.

Przeszukanie w jednym z mieszkań przy ul. Głębokiej realizowali policjanci z IV komisariatu w Lublinie. Podejrzewali, że znany im 40-latek może posiadać znaczne ilości narkotyków.

W trakcie prowadzonych przeszukań pomieszczeń funkcjonariusze natrafili na schowek znajdujący się pomiędzy lodówką a szafką. Okazało się, że były tam ukryte woreczki z białym proszkiem. Łącznie po przeliczeniu okazało się, że było tam 115 pakietów z amfetaminą.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie. Właściciel nielegalnych środków został zatrzymany w policyjnym areszcie. 40-latek w przeszłości karany był za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu, takie jak rozbój, czy pobicie.

Dzisiaj mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z prawem może grozić mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.