Amfetamina, marihuana i ecstasy w mieszkaniu 29-latka z Lublina

Amfetamina, marihuana i ecstasy w mieszkaniu 29-latka z Lublina | fot. KMP Lublin

Kryminalni z Lublina zatrzymali 29-latka, który miał w mieszkaniu blisko kilogram amfetaminy, marihuanę oraz tabletki ecstasy. Mężczyzna został zatrzymany.

Nad sprawą pracowali policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie. Z informacji operacyjnych wynikało, iż jeden z mieszkańców miasta może znajdować się w posiadaniu znacznych ilości narkotyków, które mogą być wprowadzane do obrotu.

We wtorek funkcjonariusze weszli do mieszkania, gdzie przebywał 29-letni mieszkaniec Lublina. Podczas przeszukania funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli blisko kilogram amfetaminy, 25 gramów marihuany oraz tabletki ecstasy.

W środę 29-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat więzienia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.