Amerykańska Domówka na Sławinku. Udział w wydarzeniu zadeklarowało 800 osób

Amerykańska Domówka na Sławinku. Udział w wydarzeniu zadeklarowało 800 osób - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

W najbliższy weekend na lubelskim Sławinie ma się odbyć impreza niczym z filmu Projekt X. Mowa tu o Amerykańskiej Domówce, w której zadeklarowało udział już ponad 800 mieszkańców.

„A czy ktoś kiedyś zaprosił Was na prawdziwą amerykańską domówkę? Taką, która nie jest kolejną nie różniącą się imprezą w lokalu, taką na której TY decydujesz co i w jakiej ilości pijesz bo wchodzisz z własnym alkoholem, taką, która będzie w DOMU?
Tak – nadszedł czas na prawdziwą domówkę w amerykańskim stylu.”

Na Facebooku założyli profil „Domówka” oraz wydarzenie, w którym udział zadeklarowało już ponad 800 osób. W opisie wydarzenia możemy przeczytać:

„Już w sierpniu otwieramy Wam drzwi do 400m2 domu na Sławinku w którym to rozkręcamy imprezę jakiej nikt jeszcze nie widział. Dwa piętra, ogromny salon, taras, kuchnia do pogaduszek i rozlewania trunków, oraz dużo przestronnych pokoi gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Robi wrażenie? Oj robi.”

Organizatorzy zapowiadają, że uczestnikami imprezy mogą być tylko te osoby, które wcześniej nabyły bilety. Pula biletów wynosiła 200 sztuk.

Lokalizacja również nie została podana ze względu na „nieproszonych” gości. Lecz, czy aby na pewno powstrzyma to osoby, które chciałby się zabawić?

Czy to legalne? Już wkrótce wywiad z organizatorami imprezy i komentarz policji.

(fot. klatka z filmu Projekt X)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.