Allegro otworzy biuro w Lublinie. Ruszyła rekrutacja specjalistów. Ile można zarobić?

allegro
Materiały prasowe Allegro

Lublin znalazł się na liście pięciu miast, w których Allegro wkrótce uruchomi swoje biura regionalne. Ruszyła rekrutacja pracowników. Ile można zarobić pracując w Allegro?

Allegro to jedna z najpopularniejszych platform e-commerce w Polsce. Miesięcznie stronę odwiedza średnio 21 mln klientów. Allegro jest również jednym z 10 największych portali e-commerce na świecie oraz należy do 100 największych portali internetowych na świecie pod względem miesięcznej liczby wizyt.

Biuro Allegro w Lublinie

Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych zapowiedziała uruchomienie biur regionalnych i przestrzeni coworkingowych w pięciu Polskich miastach: Trójmiasto, Wrocław, Katowice, Łódź oraz Lublin. W każdym z nowych miast prowadzonych jest obecnie kilkadziesiąt procesów rekrutacyjnych – głównie w obszarze IT.

„Uruchomieniu nowych lokalizacji towarzyszy kampania promująca Allegro, wykorzystująca lokalne powiedzenia, zwyczaje czy charakterystyczne miejsca. Są krasnale, molo, ciapy, Tauzen i filmy. Jesteśmy nowi na tych rynkach, ale odrobiliśmy pracę domową” – czytamy w komunikacie firmy.

Spółka jeszcze nie ujawnia informacji, w którym biurowcu w Lublinie otworzy swoje biuro. Na stronie rekrutacyjnej Allegro możemy znaleźć 29 ofert pracy dla Lublina. Poszukiwani są głównie programiści języków Scala, Java, Kotlin oraz aplikacji mobilnych na Androida i iOS.

Ile można zarobić?

Wszystko zależy od aplikowanego stanowiska oraz indywidualnego doświadczenia/umiejętności. Dla specjalistów IT (programistów) widełki zaczynają się od 12,5 tys. zł a kończą na 22,5 tys. zł. Dla pozostałych stanowisk firma nie podała wynagrodzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.